Hava Durumu

Yağmur, kar, rüzgar ve doğanın diğer hava şartlarında size gerekli bilgileri iletiyoruz. Sonuçta, maceraya çıkıyoruz! Hava herhangi bir sebepten dolayı güvensiz ise, gezi değiştirilir veya ertelenir. Hava nedeniyle değişiklik varsa, seyahatinizin haftasında size bildirim gönderilecektir.

Hazırlık

Her Tura göre giyim ve kuşam değişmektedir yürüyüş Turlarında Kırılmış iz ayakkabıları, çizmeler veya spor ayakkabılarının sağlam bir çifti olması önerilir. Tabakalarda giyinmeniz ve terden kurtulup sizi kuru ve rahat tutacak giysiler giymeniz tercih edilir.

Slp Turizm’in belirlediği şartlar ve koşulları Şartlar ve Koşullar sayfasını ziyaret ederek ögrenebilirsiniz.

Ödemeler

Hayır, herhangi bir ekstra ücret veya benzin ücreti talep etmiyoruz. Listelenen fiyat, ödediğiniz fiyattır. Vergi dahildir.

Seyahat ederken Makbuzunuzu çıktı almanıza gerek yoktur, dolayısıyla basılı bir kopyaya sahip olmanız gerekli değildir. Bununla birlikte, rezervasyonunuzda eşleşen kimlik numarası mevcuttur rezervasyonunuzu yaptıktan hemen sonra size e-postayla gönderilen Sipariş No.’yu rehberimize göstermeniz yeterlidir

İstediğiniz yolculukla ilgili en yeni bilgileri almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Rezervasyon

Planlanan turunuzda geri iade alabilmeniz için gerekli bilgiler satış politakımızda mevcuttur. mevcut sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz SATIŞ POLİTAKASI

Evet. Tüm turlarda garantili yerler için rezervasyon yapılmalıdır. Rezervasyonlar, gruplarımızın yönetilebilir ve eğlenceli olmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğumuz rehber sayısını belirlememize yardımcı olur ve size hava durumundan veya turları rahatsız edecek herhangi bir şeyden dolayı turda yapılacak değişiklikleri bildirmemize izin verirler.