Fiyat bilgisi için formu doldurun sizi arayalım

Cancun-Mexico City-Miami Turları Air France Hava Yolları İle

3 – 4* Oteller-Oda Kahvaltı Konaklama

2 Kişilik odada kişi başı fiyattır.

8 Gece 9 Gün

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Air France Havayolları ile İstanbul-Paris-Cancun gidiş / Miami -Paris-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Yerel Havayolları ile Cancun – Mexico City arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Yerel Havayolları ile Mexico City – Miami arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Cancun`da 3 gece herşey dahil konaklama
 • Meksika`da 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Miami`de 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Sabah Kahvaltıları
 • Mexico City ve Miami panoramik şehir turu
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
1.Gün : İSTANBUL – PARİS – CANCUN
Gece saat 04:00`te Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminal Tatilbudur kontuarında buluşup, check in işlemlerinin yapılmasının ardından 07:15`te Air France Havayolları`na ait AF1391 sefer sayılı uçak ile Paris`e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3.5 saat sürecek yolculuğun ardından yerel saat ile 08:55`te Paris`e varıyoruz. Uçak değiştirip saat 12:15`te AF650 sefer sayılı uçak ile Cancun`a hareket ediyoruz. Uçak yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 17:15`te Cancun Havalimanı`na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen otobüslerimiz ile otelimize transfer. Konaklama Cancun`daki otelimizde.
2. GÜN : CANCUN
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Chichen Itza turuna katılabilirler.

Ekstra Tur : Öğle Yemekli Chichen Itza Turu: 125 Dolar (Kişi başı)
Kukulkan Piramidi, Caracol, Cenote Kaplan Tapınağı ve Savaşçılar tapınağı görülecek yerler arasındadır. Gezilecek yapılar arasında en ünlüsü olan ve 2007 yılında Dünya`nın Yedi Harikası`ndan biri seçilen Kukulkan Piramidi`nin bu ünü kazanmasındaki en büyük etken hiç şüphesiz mimarinin yapımında kullanılan bilimsel gözlemlerdir. Yüzlerce yıl önce Mayalar tarafından yapılan piramidde yer alan basamakların her biri, bir yıl içerisindeki 365 günün parçalarını temsil etmektedir. Tur sonrası Cancun`a dönüş ve denizin tadını çıkarabilmeniz için serbest zaman.

3. GÜN : CANCUN
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Tulum turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Tur : Tulum turu: 80 Dolar (Kişi başı) – Xcaret Park Turu 200 Dolar (Kişi başı) 
Tulum kalıntıları, Cancun`a yaklaşık 1 saatlik mesafede olup, Meksika`da Chicen Itza ve Teotihuacan`dan sonra en çok ziyaret edilen arkeolojik alandır. M.Ö 300 ile M.S 1500 yılları arasında Orta Amerika ve Meksika sınırları içerisinde yaşamış ve tarihin en gizemli medeniyeti olan Mayaların Saray ve Tapınakları ziyaret edeceğiz. Kayalıkların üzerine inşa edilen bu yapılar deniz seviyesinden 12 mt yüksekliktedir. Tulum sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak yapılacak olan Xcaret Park turuna katılabilirler. Xcaret; Meksika`nın gizli cennet olan dünyanın en ünlü eko-arkeolojik parkıdır. Karayipler denizinin büyüleyici güzelliğinde kaybolup, bin yıl öncesi medeniyetlerin sihirinin etkisinde kalacaksınız. Mayaların zamanında oynanan oyunlar, su aktiviteleri, muhteşem gösterileri ile bu parkta zaman su gibi akıp gidecek.Turumuz sonrası otelinize transfer.

4. GÜN : CANCUN – MEXICO CITY
Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Mexico City uçuşu. Meksika`nın en renkli şehirlerinden Mexico City`ye varışımızın ardından Mexico City panoramik şehir turumuzu yapmak üzere yola çıkıyoruz. Gezimiz, UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınan şehrin tarihi merkezi ile başlayacak: Zocalo olarak bilinen dev Anayasa Meydanı; bir Aztek tapınağının yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali; ünlü sanatçı Diego Rivera`nın Meksika tarihini anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Şehir turumuz sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde
5. GÜN : MEXICO CITY
Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Teotihuacan Tapınaklar turuna katılabilirler.

Ekstra Tur : Öğle yemekli Teotihuacan Tapınaklar Turu: 95 Dolar (Kişi başı)
Milattan önce 100 yılında kurulmaya başlandığına inanılan ve Kolomb-öncesi döneme ait en büyük şehirlerden biri olan Teotihuacan turumuz esnasında, Güneş Piramidi, Ay Piramidi ve Ölüler Yolu gibi çok önemli tarihi yapıtları geziyoruz. Kimler tarafından kurulduğu ve niçin aniden terkedildiği halen açıklığa kavuşmamış bu kadim şehrin kuruluş tarihi hakkında da farklı görüşler ileri sürülmektedir. Teotihuacan kentindeki yapıların konumları, Giza`daki piramitler gibi, Orion Takımyıldızının yerdeki yansıması olacak biçimde ve aynı zamanda, Queatzalcoatl Tapınağı`ndan hareketle gezegenlerin yerdeki yansıması olacak biçimde düzenlenmiştir. Bu büyülü mekanlarda gerçekleştirdiğimiz turumuzdan sonra özel aracımız ile Mexico City`ye dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
6. GÜN : MEXICO CITY – MIAMI 

Kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Miami`ye uçuyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalara yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
7. GÜN : MIAMI
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Key West Turuna katılabilirler. Konaklama Miami otelimizde.

Ekstra Tur : Key West Turu: 150-Dolar ( Kişi Başı )
Florida`nın en uç noktası olan Key West şehrine giderken onlarca adayı birbirine bağlayan köprülerden geçerek gideceğiz. 7 millik maraton köprüsünden geçerken manzaraya doyamayacaksınız. Amerika Kıtası`nın Küba`ya en yakın olan şehri olan Key West`de ünlü yazar Ernest Hemingway`in evini, Southern Most Point`i, tarihi binaları göreceğiz ve egzotik ortamın tadını çıkaracağız.

8. GÜN : MIAMI – PARİS
Kahvaltının ardından bu güzel şehirde tam gün serbest zamanımız var. Miami`yi bir de kendi gözlerinizle keşfettikten sonra öğlen saatlerinde havalimanına transfer olmak üzere buluşuyoruz. Özel aracımız ile havalimanına transfer oluyor ve saat 20:40`ta AF99 sefer sayılı Air France uçağı ile Paris`e hareket ediyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.
9. GÜN : PARİS – İSTANBUL
Yerel saat ile 11:10`da Paris Havalimanı`na varıyoruz. Uçağımızı değiştirdikten sonra saat 12:30`da AF1890 sefer sayılı uçakla İstanbul`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:55`te İstanbul Atatürk Havalimanı`na varıyoruz. Bir dahaki turumuzda görüşmek üzere.

****** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****
 KONAKLAMA OTELİ Mexico City – Zócalo Central Hotel vb.
 KONAKLAMA OTELİ Cancun – İberostar Tucan Hotel vb.
 KONAKLAMA OTELİ Miami – Hampton Inn by Hilton Coconut Groove vb.

Meksika Vize Bilgileri

 • Meksika’ya seyahat edecek vatandaşlarımız,
 • Pasaportun ön sayfasını tarafımıza mail yolu ile rezervasyon numarasını göndermesi yeterli olacaktır.
 • Pasaport süresi mutlaka ülkeye girişlerde 6 aydan fazla olması gerekmektedir.

Tur Değerlendirmesi

5.00 based on 1 review
3 Mart 2022

2 yetişkin iki çocuk biri 8 diğeri 10 yaşında , üç kişi yani çocuklar ve anne yeşil pasaport diğer normal pasaport tarih ve fiyat alabilir miyiz

Görüşünüzü belirtin.

Puan