Fiyat bilgisi için formu doldurun sizi arayalım

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları ile İstanbul – Casablanca – İstanbul arası uçak bileti,
  • Havalimanı Vergileri,
  • Alan – otel – alan transferleri,
  • Seçilecek kategori otelde 4 Gece – 5 Gün Konaklama,
  • Sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri,
  • Panaromik Şehir Turu,
  • Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,
1. Gün : ISTANBUL – CASABLANCA
Atatürk Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde saat 08.00`da buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayolları nın TK 617 sefer sayılı uçuşu ile 10.55`de Casablanca`ya hareket. Yerel saat 14.00`da Casablanca`ya varış ve alanda bizleri bekleyen aracımız ile şehir turumuz başlıyor. Dünyanın 3. büyük Camii`si Hassan II Camii, Medina, Muhammed V meydanı, Birleşmiş Milletler meydanı, Hobus semti, Atlas okyanusu kenarında yer alan Ain Diab bölgesi ve Corniche göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
2. Gün : CASABLANCA-MARAKEŞ
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Marrakeş`e doğru yola çıkıyoruz. Marrakech`e varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Dar sokakları ile size yüzyıllar öncesine götürecek olan Marrakech`i keşfetmeye başlıyoruz. Ba Ahmed`in Bhia Sarayı, Moresk Mimari`sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Majorella bahçeleri, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Chez Ali turuna katılabilir. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur :Chez Ali Show ve Akşam Yemeği: 60 Euro
Dünyaca ünlü ve sadece Fas`a özgü Chez Ali gösterilerini izleyerek akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Bin bir gece masallarını andıran Chez Ali Show da Müzisyenler, şarkıcılar, süvariler Fas çadırları altında, masalsı bir akşam yemeği eşliğinde muhteşem gösteriler sunulmaktadır.

3. Gün : MARAKEŞ
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Essaouira turuna katılabilirler.Atlas okyanusu kıyısında yer alan şehir, bize eski Bodrum`u anımsatan, dünyaca ünlü eski Portekiz şehri. Unesco tarafından “Dünya Mirası“ olarak ilan edilen şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabası. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında. Gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Tur sonrası Marrakech`e dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Ekstra Tur :Essaouira Turu: 55 Euro
Eski Bodrum`u anımsatan, dünyaca ünlü eski Portekiz şehri. Unesco tarafından “Dünya Mirası“ olarak ilan edilen şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabası. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında. Gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz.

4.Gün : MARAKEŞ
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Atlas Dağları turuna katılabilirler. Gezimizden sonra Marrakech e dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Ekstra Tur :Atlas Dağları Turu: 60 Euro
4X4 ler ile muhteşem manzaralı pistleri, berberi köyleri, coğrafi yapıyı keşfedebileceğiz. Ourika vadisi Lalla Takerkust gölü kenarında mola vererek öğle yemeği alıyoruz.

5.Gün : MARAKEŞ-CASABLANCA
Sabah kahvaltısın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 618 sefer sayılı uçuşu ile 15:30`da İstanbul`a hareket. Yerel saat ile 22:05`de varış ve turumuzun sonu.

 KONAKLAMA OTELİ Fas 4*Oteller vb

Tur vizesizdir.

Tur Değerlendirmesi

Henüz bir değerlendirme yok.

Görüşünüzü belirtin.

Puan