.
.
.
Fiyat bilgisi için formu doldurun sizi arayalım
.
.
.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 7 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 7 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Tekne Turları
 • Tatilbudur.com Otobüs içi İkramları
 • Slpturizm.com güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
1.GÜN Gece Yolculuğu
* 22:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro Yanı)
* 23:00 Harbiye TatilBudur.com Ofisi Önü (Harbiye Askeri Müze Karşısı)
* 23:59 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı)
Yukarıdaki hareket noktalarından katılacak misafirlerimizle Tatilbudur.com otobüs içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.
2.GÜN İstanbul – İzmit – Bursa – İzmir – Şirince – Selçuk – Efes – Meryem Ana Evi – Ayasuluk Tepesi – İsabey Camii – Bafa Gölü – Milas
00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 00:30 Çayırova Mc Donald’s, 01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı), 03:45 Bursa Özdilek Önü – Hilton Otel Yanından katılacak olan misafirlerimiz birlikte gece yolculuğumuza devam ediyoruz. Susurluk civarında verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir (07:30 İzmir Bornova sapağı-Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması ) üzerinden sabahın erken saatlerinde günümüzün ilk durağı 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları , meyve Şarapları ile ünlü Şirince olacak. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada köy kahvaltılarını yapabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzen’ine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız,100 yıldır kazılan ve daha %10 luk bölümü ortaya çıkarılabilen Efes Antik Kenti olacak. Gezeceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler Caddesi, Latrin ,Skolastika Hamamı ,Celsus Kütüphanesi ,Aşk Evi ,Agora ,Tiyatro, Devlet Sarayı,Trajan Çeşmesi,Hadrian Tapınağı sayılabilir. Efes gezisi sonrasında şeftali bahçelerinin arasından geçerek, Almanya da yaşamış yatalak bir hasta olan Anna Katerin Emmerik in anılarından yola çıkarak bulunmuş,1967 yılında Papa 6.Paul tarafından kutsal Haç merkezi kabul edilen Meryem Ana Evi`ni ziyaret ediyoruz. Ayasuluk mevkiinde bulunan İsabey Camii`ni de görüp geçireceğimiz güzel dakikaların ardından Söke üzerinden yolumuza devam ederek ulaşacağımız, Antik dönemdeki ismi Latmos olan Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa Gölü üzerinden Milas’ı geçerek Bodrum’a ulaşıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
* Sabah Kahvaltısı: Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)
* Öğle Yemeği: Kuşadası’nda menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah: İstanbul-Bursa-Selçuk-Kuşadası-Bodrum / 823 KM
* Konaklama Oteli:Peda Hotels-Costa Bitezhan – Costa Bitez Beach – Club Blue White – Mandarin Resort – Royal Panacea – Peda Hotels – Milashan Otel vb.
3.GÜN Bodrum -Tam gün Mavi Yolculuk – Adaboğazı,Akvaryum koyu,Deve Plajı , Bağla Bükü
Sabah Otelde alınan Açık büfe kahvaltı sonrası otobüsümüzle Gümbet limandan kalkacak teknemize ulaşıyor ve gün boyu sürecek olan Bodrum tekne turumuza başlıyoruz. (1.Tekne Turu)Bodrum’un eşssiz koylarını dolaşarak serin denizinde yılın yorgunluğunu atıyoruz.Yüzme molası vereceğimiz ve göreceğimiz koylar arasında Adaboğazı,Akvaryum Koyu,Bağla Koyu,Deve plajı gibi birbirinden güzel koylar sayılabilir.Bu güzel günün sonuna doğru tekrar limana dönüyor ve otobüsümüzle otelimize ulaşıyoruz.Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası Bodrum’un eğlence dolu gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.( Extra)
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah : Bodrum-Gümbet-Bodrum / 7 KM
* Konaklama Oteli:Peda Hotels- Costa Bitezhan – Costa Bitez Beach – Club Blue White – Mandarin Resort – Royal Panacea – Peda Hotels – Milashan Otel vb.
4.GÜN Tam Gün Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı – Aşıklar Yolu – Marmaris
Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle ,Milas ,Yatağan Muğla üzerinden Gökova’nın giriş kapısı olan Akyaka beldesine ulaşıyoruz.Akyaka beldesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip,uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı,Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama sahası olan Gökova’da ,tekne turumuza başlıyoruz.(2.Tekne Turu) Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Yeşil Deniz,Zeytinli Koy,İnce Kum,Lacivert Koy ,Sedir Adası ve elbette Klopatra adına Marcus Antonius tarafından yaptırılan Klopatra Plajına gidiyoruz.Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz.Daha sonrasında gün içerisinde yapacağımız ikinci tekne turuna başlıyoruz.Bu sefer yöre insanın – Gayık- diye tabir ettikleri kanal teknelerine binerek Azmak Çayı tekne turuna başlıyoruz.(3. Tekne Turu )Sit alanı olarak tescillenmiş ,birbirinden farklı göçmen kuşlara ,su samurlarına ev sahipliği yapan,buz gibi sularında balıkların üreme olanağı bulduğu bu muhteşem çay’da yapacağımız keyifli tekne turu sonrası otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz.Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde,gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek Marmaris’te bulunan otelimize ulaşıyoruz.Otelimize yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Marmaris gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Extra)
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği : Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah : Bodrum-Yatağan-Gökova-Marmaris / 168 KM
* Konaklama Oteli: Club Dorado- Mehtap Family – Mehtap Beach – Banu Hotel Luxury – Selen Otel – Mersoy Exclusive Otel vb.
5.GÜN Tam Gün Mavi Yolculuk-İçmeler Tekne Turu-Jeep Safari
Sabah otelde alınan açıkbüfe kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimize iki seçenek sunuyoruz.
1. Seçenek: Tam Gün İçmeler Tekne Turu
Marmaris İçmelerden bineceğimiz teknemizle gün boyu Marmaris körfezinin eşsiz koylarını dolaşamaya başlıyoruz. Yüzme molası vereceğimiz koylar arasında Kızılkum,Baklabükü,Tersane koyu,Amos koyu gibi sayısız koy sayılabilir. (4.Tekne Turu ).( Ekstra 30 TL Öğle yemeği bu fiyata dahildir. )
Bu güzel günün sonuna doğru teknemizden inerek otelimize ulaşıyoruz.Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için Lobide buluşuyoruz.
2. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari
Otelimizin önünden bineceğemiz jeeplerimizle,gün boyu Marmaris’in çam ormanları içerisinde farklı bir heyecan yaşıyoruz.Datça istikameti ile muhteşem çam ormanları içerisinden geçerek Değirmendere off-road parkuruna ulaşıyoruz. Burada eski nehir yataklarında yapacagımız heycan dolu gezimizin ardından ,bir doğal güzellik olan kızkumuna ulaşıyoruz.Burada verilen yüzme molasını takiben ulaşacağımız Turgut şelaşesinde buz gibi suya sahip büvetlerinde yuzme molası veriyoruz.Daha sonrasında tekrar otelimize ulaşıyoruz. (Jeep safari programına katılmak isteyen misafirlerimiz 50 TL safari katılım ücreti ödemekle yükümlüdürler.Öğle yemeği bu fiyata dahildir)Akşam yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz ile Marmaris gecelerini yaşamak için Lobide buluşuyoruz.
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah: Marmaris-İçmeler-Marmaris / 15 KM
* Konaklama Oteli:Club Dorado-Mehtap Family – Mehtap Beach – Banu Hotel Luxury – Selen Otel – Mersoy Exclusive Otel – Club Dorado Hotel vb.
6.GÜN Köyceğiz-Dalyan -Kral Mezarları-Kaunos -Caretta Caretta-İztuzu Plajı
Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Sandras dağlarının yamaçalarını takip ederek Köyceğiz üzerinden Dalyan’a ulaşıyoruz.Burada, nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz.Antik dönemde Calbis nehri olarak geçen ve Köyceğiz gölünü Akdeniz’e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli tekne turunda 2200 yıllık Kral Mezarlarını görüyoruz.( 5. Tekne Turu ) Burada rehberimizin yapacağı anlatımalar ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer Dünya’nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağaların yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajına ulaşıyoruz.Burada verilen yüzme molasını takiben tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz.Daha sonrasında Göcek üzerinden bir sonraki durağımız olan Fethiye – Ölüdeniz’e ulaşıyoruz.Yine Dünya nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve bir Lagün olan Belcekız Plajının burun kısmı bu muhteşem yerde verilen uzun yüzme molasını takiben otelimize ulaşıyoruz.Otelimize yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Extra)
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah : Marmaris-Köyceğiz-Göcek-Fethiye / 180 KM
* Konaklama Oteli: Edasu Otel – Sunshine Holiday Resort – Pırlanta Otel – Kerim Otel – Nevada Butik Otel vb.
7.GÜN Yamaç Paraşütü – Tam gün Fethiye 12 Adalar Tekne Turu
Sabah (Arzu edenler sabahın erken saatlerinde,otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkarak ,buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler.Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken,gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.(Extra) otelde alınan açıkbüfe kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılarak Fethiye merkezden teknemize biniyoruz.Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz.Göreceğimiz yerler arasında Tavşan Adası,Kızıl Ada,Göcek Adası, Yassıcalar Adası,Zeytinli Ada,Tersane Koyu ,Domuz Adası bulunmakta.(6.Tekne Turu)Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye limanına dönüyoruz.Rehberimiz tarafından Fethiye Kordon’da verilen serbest zamanın ardından Otelimize ulaşıyoruz.Akşam yemeğimiz otelimizde.
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah: Fethiye-Ölüdeniz-Fethiye / 30 KM
* Konaklama Oteli: Edasu Otel – Sunshine Holiday Resort – Pırlanta Otel – Kerim Otel – Nevada Butik Otel vb.
8.GÜN Saklıkent – Kalkan- Kaş – Üçağız – Kekova – Batıkşehir – Yüzme Molaları – Demre -Finike – Kemer – Antalya
Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye’nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz.Toros dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek kısa bir yürüyüşle,dağın altından çıkan buz gibi sularına giriyoruz.Arzu eden misafirleirmiz 18 km deriniliğindeki bu kanyonda yürüyüş yapabilir.Arzu eden misafirlerimiz de sıcak çaylarını buz gibi sularında yudumlayabilir.Bu keyifli dakikaların ardından ,buradan ayrılarak muhteşem manzaraya sahip Kalkan’a ulaşıyoruz.Bu güzel manzaraları takiple Türkiye’nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajına geliyoruz.Ve bu güzel plajda kısa bir yüzme molası vererek Akdeniz’in serin sularının tadını çıkartıyoruz.(Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada durulamayabilir).Ardından Kaş’a ulaşıyoruz.Güzel manzarasında verilen fotoğraf molasını takiben, Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız Köyüne geliyoruz.Burada otobüsümüzden inerek Batıkşehir tekne turuna başlıyoruz. ( 7. Tekne Turu ) Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü,Kekova Adası,deniz’in altına bir deprem neticesinde batmış olan Batıkşehir bulunacak.Aynı zamanda Akdeniz’in serin sularında yüzme molalarımız olacak.Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu,Esmeralda Koyu , Tersane Koyu gibi yerler olacak.Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek Demre,Finike,Kemer üzerinden aksamüstü saatlerinde Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz.Otelimize yerleşeme ve akşam yemeğimiz otelimizde.
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği : Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Güzergah: Fethiye-Finike-Kemer-Antalya / 300 KM
* Konaklama Oteli :Han Otel – Latanya Palm Otel – Antroyal Otel – Antalya Cender Otel – Antalya Mevre Otel vb.
9.GÜN Antalya Kaleiçi – Düden Şelalesi – Köprülü Kanyon – Rafting – Isparta – Afyon – Kütahya – İzmit – İstanbul
Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle, günümüzün ilk durağı Antalya’nın ilk kurulduğu yer olan Kaleiçi olacak.Cumhuriyet meydanında bulunan seyir terasından bir yandan rehberimizin anlatımlarını dinlerken bir yandan da fotoğraflarımızı çekiyoruz.Ardından otobüsümüze binerek Kepez mevkinin hemen alt tarafında bulunan ve Antalya’nın 30 km kuzeyinde Döşemealtı mevkinde Toros dağlarından doğan Düden Şelalesine ulaşıyoruz.Bu güzel mesire yerinde ve şelalede verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından,Alanya istikametine doğru yol alıyoruz.Bir sonraki durağımız ise Toros dağlarından doğan Köprüçay üzerinde yapılacak olan Rafting olacak.( Extra )7’den 70’e herkesin katılabileceği ikibuçuk saat sürecek olan bu muhteşem spor aktivetisnde doğa yürüyüşeleri,Body rafting,suyun en çalkantılı olduğu rapidlerde heyecanlı dakikalar bizleri bekliyor olacak.Ardından Isparta,Afyon,Kütahya ,Adapazarı, İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
* Öğle Yemeği : Antalya’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)
* Güzergah : Fethiye-Finike-Kemer-Antalya-İstanbul / 1018 KM
* Konaklama Oteli : Bugün otel konaklaması yoktur.
10.GÜN İstanbul’a Varış
Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka Slpturizm.com organizasyonunda buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 KONAKLAMA OTELİ Standart Ege Akdeniz Otelleri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 7 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 7 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Tekne Turları
 • Tatilbudur.com Otobüs içi İkramları
 • Slpturizm.com güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar

Genel Şartlar

 • MÜZEKART BİLGİSİ
 • Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler. Satış esnasında müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler.
 • T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.
 • GENEL ŞARTLAR
 • Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 9 Gece 10 Gün olup 7 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Slpturizm.com’un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 25 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Slpturizm.com’da saklıdır. Turun iptali durumunda Slpturizm.com iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir. Gidiş-dönüş otobüs biletleri Slpturizm.com tarafından karşılanır. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35’idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dahildir.25.05.2017
 • İPTAL GÜVENCE PAKETİ
 • Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.
 • 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 • Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 • MÜZE KART
 • Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. .
 • REHBER TAVSİYESİ:
 • Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
 • ÖNEMLİ NOTLAR
 • Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Slpturizm.com kesinlikle sorumlu değildir.
 • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ‘ Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. ‘
 • Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.
 • Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.)
 • Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Slpturizm.com’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Slpturizm.com misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.
 • En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 16.11.2016
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. ‘
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turumuzun Otelleri: Aşağıda belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz Slpturizm.com temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
 • EGE-AKDENİZ TURU OTELLERİ :
 • Aşağıda verilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
 • BODRUM; Peda Hotels-Costa Bitezhan – Costa Bitez Beach – Club Blue White ? Mandarin Resort – Royal Panacea – Milashan Otel vb.
 • MARMARİS; Club Dorado-Mehtap Family – Mehtap Beach ? Banu Hotel Luxury – Selen Otel – Mersoy Exclusive Otel vb.
 • FETHİYE; Edasu Otel – Sunshine Holiday Resort – Pırlanta Otel – Kerim Otel – Nevada Butik Otel vb.
 • ANTALYA; Han Otel – Latanya Palm Otel – Antroyal Otel vb.
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • 12 Adalar tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara alabalık ve ya tavuk ve ya köfte+Makarna+salata+karpuz) 15,00 TL
 • Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği- (ızgara nuget tavuk +makarna+Salata) 15,00 TL Balık Menü cupra salata 22,00 TL
 • Gökova tekne turu – Teknede öğle yemeği ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz 25,00 TL veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz 15,00 TL )
 • Kekova tekne turu – Teknede öğle yemeği ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata ) 20,00 TL
 • Dalyan kanal turu – Restaurant da öğle yemeği – ( Açık Büfe Yemek ) 22,00 TL
 • Köprülü Kanyon-Restaurantda öğle yemeği-Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ( Rafting ücretine dahildir ) 60 TL
 • Mavi Yolculuk Teknelerimiz
 • Bodrum; 100 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler.Soyunma kabini,duş,tuvalet,mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.Teknelerde alınan bütün içecekler extra olup tur bitimlerinde ödemeler alınır.
 • Azmak; 20 kişilik ,7 metre uzunluk ve 2 metre genişliğe sahip tek motorlu sandal tarzı tekneler
 • Gökova; 120 kişilik 35 m uzunluk ve 6 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler.Soyunma kabini,duş,tuvalet,mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • Marmaris-içmeler; 100 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler.Soyunma kabini,tuvalet,mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde Üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.İçmeler’den kalkan teknelerde genellikle duş bulunmamaktadır.Gidilen koylardaki duşlardan yararlanılmaktadır.
 • Dalyan; 45 kişilik ,standart Dalyan tipi teknelerdir.Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta doğal yaşama zarar vermeyecek şekilde yapılmıştır.
 • 12 Adalar; 80 kişilik 25 m uzunluk ve 5 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler.Soyunma kabini,duş,tuvalet,mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • Kekova;. 50 kişilik 20 m uzunluk ve 4 metre genişlikte Akdeniz tipi tekneler.Soyunma kabini,duş,tuvalet,mutfak gibi bölümlere sahip bu teknelerimizde üst kat güneşlenme alanı alt kat ise oturma gruplu restaurant olarak dizayn edilmiştir.
 • RAFTİNG :
 • Köprülü kanyonda yapılan rafting 3+ zorluk derecesine sahiptir. 7 den 70 e herkesin rahatlıkla katılabileceği bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda,15 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir.8 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur.Botlarda can yeleği,kask ,özel rafting sigortası mevcuttur. Rafting, isteğe bağlı bir spor olduğundan müze-ören yeri giriş ücretleri içerisine katılmamış, siz sayın misafirlerimize seçenek hakkı verilmiştir. rafting ücreti öğle yemeği dahil 60 TL’dir.Otobüste rehbere ödeme yapılır.
 • AQUPARK
 • Bir Aquapark olan Adaland 3 bağımsız parktan oluşmaktadır.
 • 1-) Aquapark (Su parkı)
 • Sınırsız bir eglencenin ve heycanın yaşandığı bu parkta; kırmızı fantom,tonado,kamikaze,,çılgın nehir,White Tiger,Black Hole, gibi birbirinden farklı kaydıraklar ve eğlenceli animasyonlarla eğlenip dans edebileceğiniz bir ortam yaratılmış.Farklı büyüklüklerdeki havuzlarda gün boyu yüzerek ve dinlenerek yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. (Aquapark ekstrası giriş ücreti 65 TL olup, otobüste rehebere ödeme yapılır.)
 • 2-)Dolphine park (yunus parkı)-Aquapark harici giriş ücreti uygulanır.
 • 3-)Seapark ( denizparkı) -Aquapark harici giriş ücreti uygulanır.
 • YAMAÇ PARAŞÜTÜ
 • Dünyanın en güzel manzaralı yamaç paraşütü parkurlarından biri olan ve Babadağ’ın zirvesinden gerçekleştirilen bu uçuş sizlere hayatınızın en büyük deneyimini yaşatacak.Yamaç paraşütü hakkındaki ayrıntılı bilgiyi rehberimizden alabilirisiniz.
 • İKLİM ŞARTLARI;
 • Ege Bölgesi genellikle yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olan Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu genel durum daha çok Ege Bölümü için geçerlidir. İçbatı Anadolu?da ise denizden uzaklık ve yükselti nedenleriyle iklim koşullarında değişiklik görülür. Kuzey kesimlerinde sık sık soğuk baskınları görülür. Yıllık ortalama sıcaklıkta coğrafi enlemin etkisiyle güneyden kuzeye ve yüksekliğin etkisiyle batıdan doğuya doğru azalma görülür. En soğuk ay genellikle ocak, en sıcak ay ise temmuz ayı olarak tespit edilmiştir. Ege Denizi kıyıları boyunca tam bir Akdeniz yağış rejimi görülür. Yazlar kurak geçer; yağışlar kış aylarında toplanmıştır. Aşağı yukarı bütün meteoroloji istasyonları da yıllık ortalama yağış tutarı 500 mm?nin üstünde, genellikle de 1000 mm?nin altında olarak saptamışlardır.
 • Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. En fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Cephesel yağışlar en fazla bu iklimde görülür.
 • Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 -1000 mm arasındadır. Yağış rejimi düzensizdir
 • ULAŞIM ARAÇLARIMIZ
 • >Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 • OTOBÜSLER: (25 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
 • NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
 • MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 • MIDIBUSLER: (17 – 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MINIBUSLER: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
 • VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 • TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tur Değerlendirmesi

Henüz bir değerlendirme yok.

Görüşünüzü belirtin.

Puan