Fiyat bilgisi için formu doldurun sizi arayalım
Tarih Parkur Sefer Sayısı Kalkış Saati Varış Saati
Gidiş Gün Ay Yıl
Şaban Ayı
ucakİstanbul-Medine KK 832
Ara Transfer Gün Ay Yıl
Şaban Ayı
otubusMedine-Mekke / Karayolu
Dönüş Gün Ay Yıl
Şaban Ayı
ucakCidde-İstanbul KK 832

 

Mekke Oteli : Elaf Al Mashaer OTEL

Medine Oteli : Madinah Mövenpick Hotel OTEL

 

Adana-Antalya-Gaziantep-İzmir-Kayseri-Konya-Trabzon İç hat bağlantısı verilir.

Sabah ve Akşam Açık Büfe
Fiyat bilgisi için formu doldurun sizi arayalım
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra İkram Turizm bankosu önünde buluşma saati: . Türk Hava Havayolları kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin yapılması. Ardından TK Sefer Sayılı Uçuş ile Medine’ye uçuş saati: .Medine’ye varış saati (Yerel Saatle):. Klimalı otobüs ile Medine Grand Mercure Oteline transfer ve yerleşme, bir süre istirahatin ardından selamlama için Mescid-i Nebevi’ye hocamız eşliğinde gidilecek. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.
Bugün Medine Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz
Otel lobisinde Buluşma saati: 07:00. Grubumuz toparlandıktan sonra yarım günlük Medine ziyaretleri turuna gidilecek. Medine çevresinde bulunan Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescid, Hendek Savaşı bölgesi ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu yapılacak. Öğle namazını Mescidi Nebevi de eda edeceğiz. Öğle namazından sonra serbest ibadet imkanına sahipsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.
Sabah kahvaltısından sonra odalarımızda İhram hazırlıklarımızı yaptıktan sonra saat 11:00:00 otel lobisinde buluşarak Mekke’ye doğru hareket edeceğiz. Zülhuleyfe mescidinde ihram namazlarımızı kılarak topluca niyet yaptıktan sonra klimalı otobüslerle Mekke’ye hareket edilecek. Takribi 5-6 saatlik bir yolculuktan sonra Mekke’deki Al Marwa Rayhaan otelimize varış. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde umre ibadetimizi yerine getireceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.
Bugün Mekke Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz.Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Akabe, Nur Dağı, Cennet-ül Mualla, Cin Mescid-i, Hz.Muhammed (s.a.v) Doğduğu Ev ziyaretlerini yapıyoruz.
Bugün Cirane Bölgesinden Umre Yapıyoruz yatsı namazından sonra, Saat 21:00 otel lobisinde buluşulacak ve Cirane bölgesine gidilerek arzu edenler için Umre yapma imkânı olacaktır. Umre yapmak isteyen yolcularımızın ihramlı olarak gelmeleri önemle rica olunur.
Bugün Mekke’den ayrılıyoruz. Kâbe’de son tavafımız yapılacak. Saat otel lobisinde buluşarak CİDDE HAVALİMANI ‘na doğru klimalı otobüslerimiz ile hareket edeceğiz. Havalimanında TK sefer sayılı uçak ile saat İstanbul Atatürk uçacağız. Yerel Saatle İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Bir dahaki umre seyahatimizde buluşmak üzere,İstanbul Atatürk havalimanı’na hoş geldiniz.
Tur programımız elimizde olmayan sebeplerden dolayı seyahat akışına göre program içeriği aynı kalmak şartı ile değişebilir, Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Tur Değerlendirmesi

Henüz bir değerlendirme yok.

Görüşünüzü belirtin.

Puan